Правила перебування в Гостинній садибі «Кіт Баюн та Кривенька Качечка»

Шановні гості! Дякуємо Вам за відвідування нашої Гостинної садиби «Кіт Баюн та Кривенька Качечка». Просимо Вас дотримуватися рекомендацій і правил перебування.

— Час відпочинку на території гостинної садиби з 11-00 до 23-00.

— Поселення в номер з 14-00, виїзд з номера до 12-00 наступного дня.

— При поселенні необхідно надати документ, що засвідчує особу.

— Єдиний розрахунковий час для номерів — 12:00. У першу добу розрахунок завжди здійснюється в повному обсязі незалежно від часу поселення. Після оплати доби можливе продовження перебування на півдоби (до 19:00 з відповідною оплатою).

— При виїзді з номера або бані необхідно повідомити чергового адміністратора для того, щоб він міг перевірити номер або баню на предмет пошкодження майна.

— Якщо гості, бронюючи номер, ресторан або інші послуги комплексу, залишають завдаток і відмовляються від перебування в комплексі та наданя послуг, сума завдатку не повертається.

— У разі пошкодження майна готелю гостем відшкодовується його вартість з урахуванням встановленої в той час вартості пошкодженого майна.

— Купатися в озері ЗАБОРОНЕНО (можна купатися тільки з дозволу господарів садиби в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях).

— На території гостинної садиби заборонено шуміти, голосно слухати музику, порушувати тишу. Не створюйте дискомфорт іншим відпочивальникам — вони, як і Ви, відпочивають і мають право на свій простір і тишу.

— З метою запобігання пожежі, розводити вогонь, палити, розкидати недопалки, в лісі і на території садиби, в невідведених для цього місцях КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

— За невиконання правил перебування — штраф 1000 грн.

Дякуємо Вам за розуміння і бажаємо приємного відпочинку та гарного настрою!

З повагою, 
Адміністрація Гостинної садиби «Кіт Баюн та Кривенька Качечка»